Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MINIBUS IVECO DAILY

16 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NIKOLA 11 Dhj 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM IVEKO DALY 2005 GODINA 19+1 SEDISTA SO ZELEN KARTON VO BEPREKORNA SOSTOJBA
Leaflet
Në fillim