Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMBE ASIA -97 MENUVAM

1 500 EUR

Shitet nga: zoran 13 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
KOMBETO E 97 GOD BELA BOJA VO ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2011 SO SEDUM SEDISTA ZAVEDENO VO SOBRAKAJNA TOVARNO TROSI BENZIN 500 DEN 100 KM
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione