Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES VITO 110 CDI KLIMA FULL OPREMA

Shitet nga: DAIMLER 15 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
MERCEDES VITO 110 CDI

***FULL OPREMA***
***FULL OPREMA***
***FULL OPREMA***

-UVEZEN OD GERMANIA
-SITE PLATENI DAVACKI DO
REGISTRACIA

-8 SEDISTA
-KLIMA
-VEBASTI
-SERVO VOLAN
-METALIK BOJA
-GODINA 2002
-GUMI 90% NOVI
-KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA
-EXTRA SOCUVAN
-HALOGENKI
-NO SMOKING

Cena Po Dogovor
Tel:070-779-969
Tel:072-700-270
DAIMLER
070779969
Leaflet
Në fillim