Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IVECO TURBO DAILY -99

0 EUR

Shitet nga: goran 24 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
IVEKO TURBO DEJLI 16+1 99god. so klima
VOLKSWAGEN LT 35 16+1 98god.
RENO MASTER 8+1 2000god so klima
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione