Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota 42-7FGF25

4 975 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Або 2012 06 Sht 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Рециклиран виљушкар Тојота. Машината е опремена со целосна кабина, механички управувачки рачки и многу добри супереластични гуми.
Виљушкарот со гас има трета и четврта хидраулична функција и дуплексен јарбол со висина на кревање до 3300мм и максимален капацитет за кревање до 2500кг. Гасниот автомобил беше произведен во 2003 година и изнесува 9519 часа.

Машината е во исклучително техничка состојба, сервисирана и целосно функционална.

Овој гасен виљушкар, како и секоја машина купена од АБО 2012 ЕООД, е достапна со договорена гаранција и бесплатна испорака до која било точка во Бугарија.
Або 2012
Виљушкари Магацински полици
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Георги Бенев 14, 4027 Пловдив, България Tregoje në hartë
+359 878152098
https://stelazhibg.com

виљушкар Тојота

Або 2012
+359 878152098
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione