Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsime sekakov vid na iskopi

Shpallja e kompanisë Shitet nga: shuajb 20 Qer 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrsime sekakov vid na iskopi transport Iskop na:Temeli,ogradi,kanali za voda,elektrika,kanalizacija,bunari,podrumi,jami,rusenje na kuki. Prevoz na:Pesok,Tampon,Sut,zemja za park humus i dr transportni uslugi.
Leaflet
Në fillim