Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR TERENSKI MANITOU 3 TONA DIZEL
- IMA LEVO DESNO
- NOVI GUMI
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
Regalni viluskar 1 ton elektricen 2008 2 700 ЕУР
Piaggio MP3 125cc 2012 0 МКД
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 ЕУР
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione