Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Viluskar Jungheinrich 1.6 tona elektricen

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel Dje 09:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN
- IMA LEVO DESNO
- NOVI GUMI
- NOVA BATERIJA
- NOV POLNJAC
- VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 MKD
Viluskar Linde 2.5 tona dizel 2004 0 MKD
VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN 4 900 EUR
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione