Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel Sot 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL
- GODINA 2000
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
Viluskar Linde 2.5 tona dizel 2004 0 MKD
Piaggio MP3 125cc 2012 0 MKD
VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 EUR
Viluskar Linde 3.5 tona plin 2010 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione