Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA

2 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- STRANICEN VILUSKAR JUNGHEINRICH
- ELEKTRICEN 1.6 TONA
- IMA LEVO DESNO
- VISINA KREVA 6.50 M
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 EUR
Viluskar Linde 3 tona plin 2000 triplex kran 0 MKD
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 MKD
VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione