Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TON
- GODINA 2012
- DIZEL
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SO VW MOTOR
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014 0 MKD
Piaggio MP3 125cc 2012 0 MKD
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 MKD
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione