Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR LINDE 2.5 TON
- ELEKTRICEN
- GODINA 2000
- IMA LEVO DESNO
- AVTOMATSKI ZATVARAC ZA VILUSKI
- NOVA BATERIJA
- NOVI GUMI
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 MKD
VILUSKAR JUNGHEINRICH ELEKTRICEN 1.6 TONA 2 900 EUR
VILUSKAR LINDE 1.6 TONA DIZEL GOD 2000 0 MKD
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione