Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN
- IMA LEVO DESNO
- AVTOMATSKI ZATVARAC NA VILUSKI
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 MKD
VILUSKAR MITSUBISHI 2 TONA DIZEL 0 MKD
VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL 0 MKD
Viluskar Jungheinrich 1.6 tona elektricen 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione