Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN
- GODINA 2011
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- NOVI GUMI
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL 2004 0 MKD
VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 EUR
Viluskar Linde 3 tona plin 2000 triplex kran 0 MKD
VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione