Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Viluskar Mitsubishi 30 plin

0 MKD

Shitet nga: Mitsubishi 15 Gush 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava viluskar Mitsubishi 3.0t plin.So cetri novi gumi.Vo mnogu dobra sostojba.
Mitsubishi
071329414
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione