Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR NISSAN 2 TONA DIZEL TRIPLEX KRAN

4 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VILUSKAR NISSAN 2 TONA
- DIZEL
- TRIPLEX KRAN
- MOZE DA SE KORISITI I VO KONTUNIER
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 EUR
VIBRO PLATNE GODINA 2006 0 MKD
Regalni viluskar 1 ton elektricen 2008 2 700 EUR
Viluskar Jungheinrich 1.6 tona elektricen 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione