Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Viluskar Toyota

Shitet nga: Toyota 14 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava viluskar Toyota 1.5t plin.Ima levo desno.Komplet servisiran.vo mnogu dobra sostojba.
Leaflet
Në fillim