Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR LINDE 2.5 TON -16 242

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bula Forklift Dje 11:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
ID : 242
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE TRIPLEX
Model: H25 DIZEL EVO
Motor od golf
God na Proizv: 2016
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4700 mm
Novi gumi + Parno
Pomak Levo desno
Avtomatski otvarac na viluskite
Garancija !!!

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
BULA TRANS TETOVO.... WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tetovo Tregoje në hartë
070-666-660
Bula Forklift
070-666-660
Në fillim