Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSKAR LINDE 3 TON DIZEL-256

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bula Forklift Dje 12:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
ID: 256
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H30 DIZEL
Motor od golf 6
God na Proizv: 2014
Nosivost: 3000 Kg
Visina na diganje: 5100 mm
Pomak levo desno (NOV)
Garancija..

Obezbeden profesionalen servis i originalni rezervni delovi za viluskari LINDE

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Bula Forklift
BULA TRANS TETOVO.... WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tetovo Tregoje në hartë
070-666-660
Bula Forklift
070-666-660
Në fillim