Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi za Kamioni Kiperi Damperi Avtobusi

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Барбут Комерц Мак Dje 13:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ,КИПЕРСКИ I ДАМПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВИТЕ : ANTYRE , LONGMARCH , GRANDSTONE , WINDFORCE , FULLRUN, TRANSTONE I DRUGI .
ГУМИТЕ СЕ ПРИСУТНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ПОВЕЌЕ ОД 15 ГОДИНИ , И СЕ СО ИСПИТАН И ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ .
ГИ ПОСЕДУВААТ СИТЕ ПОТРЕБНИ СЕРТИФИКАТИ ЗА ЕВРОПА .
ДИМЕНЗИИ :
215/75R17.5 - предна/погон
235/75R17.5 - предна/погон
295/60R22.5 - предна/погон
295/80R22.5 - предна/погон
315/60R22.5 - предна/погон
315/70R22.5 - предна/погон
315/80R22.5 - предна/погон/киперска /универзална
385/55R19. 5 - за приколка /предна
385/55R22.5 - за приколка/предна
385/65R22.5 - за приколка /предна
435/50R19.5 - за приколка /предна
445/45R19.5 - за приколка /предна
13R22.5 - предна и задна киперска
20.5-25 - за утоварувач
23.5-25 - за утоваруваЧ
11R22.5 предна/задна
12R22.5 задна
10.00R20 задна во комплет во внатрешна и појас
9.00Р20 задна во комплет во внатрешна и појас
Барбут Комерц Мак
Продаваме нови камионски , киперски и автобуски гуми од брендовите : Antyre , Fullrun , Windfroce i Grandstone. Гумите се со потекло од Р. Кина . Имаат сертификат за Хомологација издаден од холандија , како и M+S ознаки на дел од асортиманот . Квалитетот во сооднос со цената е одличен и докажан . Цена поволна !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
11 Октомври 93 Tregoje në hartë
031 411 259 070 381 259 071 252 245
Барбут Комерц Мак
071 252 245 031 411 259 070 381 259
Leaflet
Në fillim