Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava 8010

Shitet nga: Nazmi 18 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Zastava 8010 ne registrirana motoron e vo dobro stanje i moze za delovi cena po dogovor. Javite vo ovoj broj: 071836971
Leaflet
Në fillim