Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVİ ZA ATEGO İ MAN LONEC EVRO 5

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ZAÇE TRANSPORT 20 Gush 19:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
PRODAVAM DELOVİ ZA ATEGO İ MAN İMAME LONEC ZA ATEGO İ MAN TGL TGM EVRO 4 İ 5 SENZORİ ADBLU SİSTEM ZA ATEGO FEDERİ MENJACİ MOTORİ DEFERENCİJALİ İ SO SPER İ SVE DRUGO ZA ATEGO OD 8 DO 18 TONA
ZAÇE TRANSPORT
38970304271
Leaflet
IVECO SLEP 12 18 0 MKD
SANDAK ZA 4 OSOVINEC 0 MKD
TRETO SEDISTE ATEGO I MAN L 2000 0 MKD
VITLO ZA NA DIGALKA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione