Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Delovi za Scania

400 EUR

Shitet nga: goran 25 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodavam polovni delovi za Scania 124L 420 /Scania 124R 420 i sekakvi polovni delovi za Scania 112 i 113 !!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione