Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLOVNI GUMI

Shitet nga: SENKO 21 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
315/80/22.5
315/70/22.5
295/80/22.5
295/60/22.5
235/75/17.5
225/75/17.5
215/75/17.5
balonki site marki
385/65/22.5
455/40/22.5
435/50/19.5
385/55/19.5
cena po dogovor
Në fillim