Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor za kombe FORD 2.4 -05

0 EUR

Shitet nga: Гоце 08 Nën 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
се продава мотор 2005 год. скоро нов, сочуван со поминати 10000 км. за FORD 2.4 комплет со менувач.

цена по договор

контакт тел. 070/219-625 Баже
Гоце
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione