Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Imer Beton betoniere 4 osovine 8x4

Shitet nga: Eno 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes betoniere
Marka imer
E sapo ardhur nga italia
Ndodhet ne Tirane ( Shqiperi )
Per me shume info tel ne 00355683235819
Leaflet
Në fillim