Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hidraulicna pumpa

Shitet nga: Vlado 23 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
НШ32У-3-Л
16МПа 40 1/с 68 л/мин
http://tau-rus.com/nasos_NSH32
Në fillim