Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamp prikolka 2300

2 300 EUR

Shitet nga: Dule 06 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Se prodava kamp prikolka na mk tablici so dolzina od 6m(4.5m vnatresna povrsina.kampot e koplet so tenda ima dve spalni za 4 osobi kujna i wc prostor koj e prenamenet vo plakar.novi gumi i rezerva nova.vo odlicna sostojba.ima instalacija na 220v i na 12v koplet so solaren panel.
Cena 2300e.
071 233 579
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione