Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamp prikolka hobby 535

3 000 EUR

Shitet nga: STOLE 04 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam kamp prikolka hobby 535 donesena e od holandija so dve dupli spalni wc kujna raboti elektrika na 12/220v frizder na 12/220v i lpg. tenda 2.5m
Leaflet
Në fillim