Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Holandska Kamp prikolka

1 800 EUR

Shitet nga: Сашо 31 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам Холандска камп приколка . Комплетно исправна со сопствена тенда и дополнителна камп опрема ( две дополнителни креветчиња , фрижидер , комора за замрзнување иноксна кујна , две подни мушами , горна мушама , комплет доводни , продолжни кабли и кабли за осветлување , пластични маса и столици , пластични фиоки ...и др.)
Сашо
075244757
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione