Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam polovna pumpa

0 MKD

Shitet nga: Bilent Destanovski 05 Dhj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Mi treba polovna vakum pumpa od opel..moze od
Zafira 2.2. Sigmun 2.2 vektra 2.2 samo benzin motori.
Bilent Destanovski
070313511
Leaflet
Në fillim