Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT GRANDE PUNTO

1 800 EUR

Shitet nga: gavrilo 29 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVA GRANDE PUNTO 2009 ITNO CUKNATO VO PREDNICATA KRILATA I HAUBATA SO PLIN ODRZUVANA VO FIAT
gavrilo
078271205
Leaflet
Në fillim