Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ostetena Lada 110

0 MKD

Shitet nga: Lada 31 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Продавам оштетена Lada 110 со перфектен мотор и внатрешност, 16 вентилска, 1,5, регистрирана до 8 месец 2016 година.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione