Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni delovi za Ford Mondeo Mk3 Focus C-Max

99 EUR

Shitet nga: Miki 15 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Polovni delovi za:
Ford Mondeo mk3 od 2001 do 2007
2.0 tddi, 2.0tdci, 2.2 tdci, 2.0 benzin, 2.5 benzin..
Ford Focus mk1 od 1998 do 2004
1.8 tddi 1.8 tdci 1.4 1.6 2.0 benzin
Ford C-Max od 2003 do 2008 2.0 tdci 136 ks 6 brzini Ford Mondeo mk4 2.0 tdci 145 ks I 1.8 tdci 125 ks
Në fillim