Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLOVNI DELOVI OD OSTETENI VOZILA

Shitet nga: vlatko 05 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
POLOVNI DELOVI DACIA-LOGAN,SANDERO,SOLENZA,RENO-RENAULT KLIO,MEGAN,LAGUNA,KANGO SCENIK,EPASE,SAXO,PIKASO,PARTNER,C-4,607,SEAT AROSA,POLO FOX OPEL CORSA,AGILA,ALFA 147 FIAT PUNTO1 OTKUP NA KOLI VO HAVARISANA ILI NE ISPRAVNA SOSTOJBA PONOVI OD 2000 god.
Në fillim