Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo V40 1.9 TDI so super zacuvan motor

0 EUR

Shitet nga: David 13 Maj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se rodava motor od volvo v40 1997god. 88kw 1.9 TDI.
100/100 ispraven so 150 000-250 000km.
motorot e pali vozi bez mana raboti odlicno ne trosi ulje i sl.

Ili bilo koj drug del od cela kola ili cela kola komplet (udren e krovot do nekoj stepen).

Mozna e i zamena.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione