Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Idris Kompani 02 Dhj 10:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Peleti CROWN 0 МКД
Saksii za cvekinja 0 МКД
DYNAMIC Grealka 0 МКД
Pravosmukalka MAXPULS 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 20-30 км
CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 " фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Saksii za cvekinja 0 МКД
Peleti CROWN 0 МКД
Peleti SPARROW 0 МКД
Elektricen kamin 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione