Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AKCIJA NA SKUTER DIGITA 50cc

699 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Najk Prom DOOEL 20 Qer 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА !

Спецификации за модел LONGJIA DIGITA 50cc 2Т:
-Мотор 2 тактен со воздушно ладење
-Зафатнина на цилиндер 50цм3
-Пневматици предни 3.5- задни 3.5-10
-Кочници предни на дискови , задни на гуртни
-Капацитет на резервоар 5.5л
-Димензии 1690X645X1135
-Палење: Електрично на копче + опција на курбла.
-Тежина на мотор 78кг
-Дозволена носивост 235кг
-Достапен во црна и сина боја.

Гаранција од 12 месеци, со овластен сервис во НАЈК ПРОМ с.Дабиле, Струмица кој е комплетно опремен со сите резервни делови потребни за сервис.

Контакт: 072 261 251, 075 468 450, 075 468 397, 034 523 513
email: [email protected]
Najk Prom DOOEL
НАЈК-ПРОМ ДООЕЛ постои 13 години и се занимава со трговија на големо и мало, продажба на половни трактори, половна земјоделска механизација, половни машини. НАЈК ПРОМ исто така се занимава со увоз и дистрибуција на нова земјоделска механизација на следниве брендови IMT, SOLIS, HATTAT, ZETOR, TAFE, TINAZ, TEHNOS, STIGA, AGROBAR и други како и со продажба на приклучна механизација за истите и уште многу други разновидни машини и алати. НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Еkonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори. Исто така сме увозници и на повеќе реномирани брендови за производство на приклучната земјоделска механизација AGROKUN, FPM-Boljevac и многу други познати реномирани брендови во нашата дејност. Од поново време се занимаваме со увоз и продажба на нови тракторски гуми од повеќе брендови со докажан квалитет. Генерален увозник на светски познатиот и реномиран бренд за трактори LOVOL http://najkprom.com.mk/lovol-2 Меѓу другото во НАЈК ПРОМ поседуваме високо опремен и квалификуван сопствен сервис за земјоделска гаражна механизација во кој работат повеќе високо квалификувани механичари со големо искуство во вршењето на нивната дејност. НАЈК ПРОМ лидер во регионот за земјоделска механизација. Се наоѓаме на транзитниот пат на излезот од с.Дабиле према Ново Село. e-mail:[email protected] www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL
Vizitoni faqen e biznesit tonë
с.Дабиле Струмица Tregoje në hartë
072 261 251, 075 468 397, 075 468 450
http://www.najkprom.com.mk/
Najk Prom DOOEL
Traktor John Deere 1640 4 500 EUR
AKCIЈА NA MOTOKULTIVATOR OKAY NP 75 21 500 MKD
Gubrerasturac AMAZONE JET1200 -
ROTOFREZA AGROKUN 165 TESKA 950 EUR
Në fillim