Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Derbi gp1 revolution

1 200 EUR

Shitet nga: goran 31 Korr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
prodavam derbi gp1 revolution skuterot e na lanec i e vo odlicna sostojba na skuterot ima smeneti klip iclinder lageri na radilica vodna pumpa nov varijaror malosi so malosi rolni nova malossi lamela so komplet federi malosi nov auspuh giianeli revrse i mn istnici motorot e vo otp sostojba i e pali ovzi bez ni 1 denar vlozuvanje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione