Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKUTER GARELLI GSP50 2T

1 350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ГСГ Компани 04 Pri 09:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ГСГ Компани
NOVI VIPER VELOSIPEDI VO GSG 9 900 МКД
PRISTIGNA APRILIA SR 50R VO GSG 2 390 ЕУР
Suzuki Generic 50cc 2t vo gsg 1 290 ЕУР
SKUTERI OD 150-200cc VO GSG NEGOTINO 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Modeli
Garelli
ПРИСТИГНА НОВИОТ МОДЕЛ ОД GARELLI GSP 50 СО SILENCER GIANNELLI REVERSE АУСПУХ И ВОДЕНО ЛАДЕЊЕ !!!

ПРОМО ЦЕНА : 1350 ЕУР ...

ПЛАЌАЊЕ НА 18 Рати со лична карта и извод од банка !

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА !

ГСГ КОМПАНИ ДОО
УЛ.М.ТИТО 123
НЕГОТИНО
075/420-055

FACEBOOK : MOTO CENTAR GSG COMPANY
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
м.тито 123 Tregoje në hartë
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани
NOV MODEL ITALJET DRAGON 50cc VO GSG 1 350 ЕУР
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG NEGOTINO 5 990 МКД
RKS Sniper 50cc 830 ЕУР
Novi motori Mondial vo GSG 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione