Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia 50cc -07

1 250 EUR

Shitet nga: Aprilia 08 Gush 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
Motorot e donesen od Svajcarija
Mnogu e socuvan servis e praven se vo Svajcarija
Carinata e platena samo treba da registrira
Nema nikakva mana
Aprilia
071508589
Leaflet
Në fillim