Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia SR50

1 500 EUR

Shitet nga: Pane 18 Shk 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
SR
Aprilia sr50 2016 so nov malossi karburator i gianelli auspuh..
Mozhe zamena za pogolem skuter
Cena za kesh 1500e
za povekje info 077401499
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione