Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Televizor ELLITE 51cm

3 000 MKD

Shitet nga: Nikola 16 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Hamachi
Prodavam televizor ELLITE 51 cm bez pazarenje 3.000,00 den


070 340-124
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione