Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TV Neo 37Cm Ekran meni so dalecnisko

1 200 MKD

Shitet nga: Goran 31 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Hamachi
TV Neo 37Cm. Ekran meni so dalecnisko 200Kanali so dokumenti kako od salon.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione