Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava kewey

150 EUR

Shitet nga: Dime 06 Maj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Keeway
Modeli
Matrix
Se prodava krwei se e okej nema registracija ima problem so palenjeto 2t masina ima dokumentit
Në fillim