Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kymco 50cc

750 EUR

Shitet nga: Kiro Trencev 19 Maj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhuesi
Kymco
Modeli
Agility
- Se prodava Kymco 50cc.
- Cetvorotakten
- Vo odlicna sostojba na mk tablicki.
- Registriran
- Godina 2007
Kiro Trencev
078320636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione