Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KYMCO CETIRICKL ATV MXU 50 2T

2 490 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: NOV MODEL DOO 26 Maj 10:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
NOV MODEL DOO
LINHAI M150 2x4 2 590 ЕУР
KYMCO VISAR 125i CBS 2 790 ЕУР
LINHAI M550L 4x4 5 790 ЕУР
KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Kymco
Modeli
MXU
Поминати км : 0 (нов од салон)

Технички податоци
▪ мотор: ...................................... 49.5 ccm/2-тактен
▪ макс.сила: ............................... 3300 kw/rpm
▪ ладење: ................................... воздушно
▪ стартување: ............................ алансер/курбла
▪ тежина: .................................... 150 kg
▪ резервоар: .............................. 8.1 l
▪ предна кочница: ..................... диск 200 mm/ ▪ задна кочница: гуртни 110 mm
▪ гуми : ....................................... 22x7-10 ▪ 22x10-10

Стандардна опрема:
▪ држач за преден куфер
▪ држач за заден куфер
▪ автоматски менувач со опција за рикверц
▪ прегледна дигитална командна табла со повеќе индикатори
▪ комфорно дизанирано седиште за двајца
▪ копче за аблендирање
▪ копче за 4-ри паркирни жмигавци
▪ двојни фарови со широко осветлување
▪ предни гуртни 110 mm
▪ заден диск 200 mm
▪ комфорни газишта за возач и совозач
▪ странични држачи за раце совозач
▪ заден спортски амортизер со 5 степени на подесување
▪ дополнително стартување со курбла
▪ рачна кочница
▪ OFF ROAD гуми со крампони
▪ спортска усисна мрежа на предниот дел
▪ спортско дизајнирани ретровизори
▪ 10 инчни предни и задни бандажи
▪ металик боја
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:
▪ www.kymco.com
▪ www.kymco.com.mk
▪ www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
KYMCO SKUTERI , SERVIS , DELOVI , OPREMA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.534 br.33 - Kumanovo Tregoje në hartë
071 234 633
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO
KYMCO DOWNTOWN 350i ABS 4 990 ЕУР
KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 ЕУР
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 890 ЕУР
KYMCO - AGILITY F 50 4T 1 390 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione