Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Speedfight

700 EUR

Shitet nga: Goran 31 Gush 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Peugeot
2000godina. Realni kilometri, vtor gazda, pali vozi, dvotakten, homda 50cm3, standard, novi rolni i kais. Nov akumulator i dobri gumi. Registriran
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione