Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Speedfight vodeno ladenje UNIKAT

800 EUR

Shitet nga: Milos 02 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Peugeot
Mnogu sacuvano fabricka boja ne e farban se na nego e fabricko samo prenos sporcki stage 6 ide 100kmh.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione