Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha

440 EUR

Shitet nga: Borcho kjurchiski 22 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Vinicë
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
A3
Vo dobra sostojba , registrirano na mk tabli
Borcho kjurchiski
075586383
Leaflet
Në fillim